bg en

ISIC Bulgaria

Вземи своята
тук!

КАРИЕРА: Търсим попълнение в екипа!

Асоциация за подпомагане на академичната общност (АПАО) е учредена през 2004 г. като неправителствена, нестопанска организация. Основна цел на АПАО е да подпомага развитието на младите хора и академичната общност в България на всички нива и с всички средства. АПАО е единствен лицензиран представител за територията на България на ISIC Association при разпространението на международните карти ISIC (International Student Identity Card) в превод Международна студентска лична карта, ITIC (International Teacher Identity Card) в превод Международна преподавателска лична карта, както и в партньорство за разпространение на EYC (European Youth Card) в превод Европейска младежка карта.

Във връзка с разширяване на обема на дейност, търсим кандидати за позицията

КООРДИНАТОР БИЗНЕС ПАРТНЬОРСТВА

Основни задължения в Асоциацията:

  • Познава отлично всички ползи и характеристики на различните видове международни идентификационни карти
  • Работи за развитието на национална мрежа от преференции за картопритежатели като:
    • Привлича нови партньори по отношение разширяването на броя обекти, предлагащи намаления;
    • Поддържа контакти с настоящите партньори на Асоциацията, свързани с приложението на картата;
    • Следи и изпълнява задълженията на Асоциацията според договорните отношения;
    • Търси постоянно възможности за разширяване приложението на картите;
  • Заема ключова роля при изготвянето на рекламни предложения към партньори и картопритежатели;
  • Съдейства във всички дейности, съпътстващи представянето на договорените преференции;

Изисквания към кандидатите:

  • Умения за управление на времето – спазване на крайни срокове
  • Търговски и презентационни умения
  • Умения за работа в екип
  • Компютърна грамотност (Word, Excel, Power Point)
  • Владеене на английски език – възможност за провеждане на комуникация говоримо и писмено
  • Комуникативна и позитивна личност
  • Дългосрочни кариерни намерения
  • Не е задължителен професионален опит

Предлагаме възможност:

  • Работа в успешен, утвърден и силно мотивиран екип от млади хора.
  • При предварително уговорени условия, възможност за съчетаване на работния процес с университетските занятия (важи за учащи)
  • Участие в разработването на разнообразни проекти на Асоциацията
  • Участие в национални и международни събития, свързани с работата на Асоциацията
  • Да общувате с партньори от бизнеса, държавния и банковия сектор, както и от различни държави.

За да кандидатствате, изпратете CV и мотивационно писмо на имейл адрес benefits@isic.bg до 20 Януари 2018г.

Ще се свържем с кандидатите, одобрени по документи.

3 януари 2018, сряда

Избрани намаления